Puupliit praeahju ja keraamilise plaadiga

2,300

või

766.66€

kolme osamaksena

Hind sisaldab kohaletoimetamist üle Eesti

  • Teisaldatav tahkküttel köetav pliit
  • Säästlik, keskkonnasõbralik ja hubane kütteviis
  • Kompaktne ja mitme kasutusalaga
  • Valmistatakse sobiv mudel arvestades sinu ruumiasetust
Pliidikolle paremal 2,500
Pliidikolle vasakul 2,500
Praeahi paremal 3,000
Praeahi vasakul 3,000
Pliit parem nurk 2,300
Pliit vasak nurk 2,300
Klassikaline tellis
Oranž redutseeritud tellis
Helebeež tellis
Must redutseeritud tellis
Keskkütte valmidus 300
Category:

Kirjeldus

Tootekirjeldus

Kompliit on kodumaine käsitööna terasest valmistatud puuküttega pliit, millega saab küpsetada nii krõbedat leiba kui ka mahlaseid praade ning samal ajal kütta soojaks oma kodu ja nautida elava tule hõngu. Kõige parem osa – see ei tarbi elektrit!

Keraamiline ahju tellisvooder hoiab soojusenergiat ja kiirgab soojust kuni 12 tunni vältel. Keraamiline küpsetusplaat soojeneb koheselt, kui koldes on tuli süttinud.

Pliidile on võimalik lisada praeahi, mis soojeneb ühtlaselt igalt küljelt.

Pliit on teisaldatatav ning monteeritav. Seega ei nõua pliidi hooldamine spetsiifilisi oskusi. 

Kompliit: kompaktne keraamilistest telliskividest pliit

Kujuta ette puupliidil värskelt küpsetatud kuldkollaseid kohevaid pannkooke ja tules praksuvat männipuud, mille soojus hõljub sujuvalt üle sinu köögi. Kõlab idülliliselt, eks?

Kompliit pliidiga on see unistus, mida sul on võimalus kogeda.

Pika elueaga puupliit sobib ka vee kütmiseks

Tänu teisaldamise valmidusele on võimalik pliiti kasutada ka väljas, näiteks õuealal, grillkojas või terassil.

Moodsa viimistlusega pliit täiendab silmapaistva disainielemendina igat kodu. 

Soojust salvestavad materjalid

Mis eristab Kompliiti teistest müüdavatest valmispliitidest? Kasutame malmist või betoonist struktuuri asemel terast, millel on head soojust juhtivad omadused.

Põlemiskambris tekkiv soojusenergia kandub edasi voodrikivimitele, milleks on sisemised šamottkivid ja välimised keraamilised tellised. Peale igat kütmist kiirgavad küpsetusplaat ja kivid soojust ruumi kuni 12 tunni vältel. Soojamüüri olemasolul salvestub soojusenergiat enamgi ning ruumid püsivad kauem soojana. Suure soojushulga püüdmisel hoiame kokku küttematerjali ja säästame elektriarvetelt

Käsitööna valminud ja laia kasutusalaga

See praktiline ja mitmekülgne pliit valmib Eestis meistrite kätetööna, võttes arvesse sinu ruumi ja valitud viimistlust. Seetõttu on iga pliit pisut eriline.

Kogu hoolika materjalivaliku ja asjatundliku käsitsi kujundamise tulemuseks on teisaldatav tahkeküttel köetav pliit, mis saavutab vähese ajaga sobiva küpsetustemperatuuri ja hoiab õhtuhämaruses hubasust.

Üldmõõdud ja omadused

Sisaldab:

Kompliit puupliit
Keraamiline pliidiplaat
Praeahi, küpsetusvann ja rest
Tulekindla klaasiga uksed
Termomeeter (350 ℃)
Tuharest ja kergesti eemaldatav tuhasahtel
Keraamilised tellised
Šamottvooder (tulekolde kivid)
Puhastusluuk
Kasutusjuhend

Kohaletoimetamine ja paigaldamine

Kui tellimus on kinnitatud, hakkame pliiti valmistama. Valmistusaeg on keskmiselt 2–4 nädalat.

Pliidi kohaletoimetamine on Mandri-Eesti piires tasuta. Saartele transport lisandub erihinnaga.

Kohaletoimetamine toimub kokkuleppel. Täpsustame üksikasjad enne kohaletoimetamist telefoni või e-posti teel.

Pliidi ühendamisel suitsulõõriga soovitame konsulteerida kohaliku tuleohutuseksperdiga ning veenduda, et ruumis oleks järgitud kõiki tuleohutusnõudeid.

Tagasiside

Minu Kompliit toimetab ja nurrub laitmatult. Kuigi mul on korteris ka õhksoojuspump, siis pliit sobib meile lisaküttena hästi. Väike pliidike üksi kütab väga ilusti terve korteri soojaks (25 m2) ja vahest peab isegi akent ka lahti hoidma. Soovitan soojalt!

Mart Schmeiman

Vana pliit oli ajast ja arust, 20 aastat tagasi pottsepa laotud pliit ajas küpsetusplaadi vahelt suitsu sisse ning vajas väljavahetamist. Võtsin ühendust Kompliiti pakkuva firmaga, pidasime plaani ja kui eeltöö oli tehtud, sai uus pliit paari tunniga paika.

Siim Libba

Otsustasime vana pliidi välja vahetada, kuna kividevaheline vuuk oli kolde ümbrusest murenenud ning pliit muutus ohtlikuks. Arutasime uute lahenduste üle ning leidsime sobiva Kompliit mudeli oma kööginurka. Kuu aja pärast oli uus pliit paigaldatud. Igapäevaselt üks ahjutäis ja köök koos soojamüüriga on ühtlaselt soojad. Üldiselt suur kokkuhoid, kui toit ja tuba üheselt soojaks saavad.

Gerda Koop

Suvilas oli olemas vana pliit, mis ei kütnud soojamüüri soojaks, sest koldesse ei mahtunud piisavalt puid. Peale pliidi paigaldust piisab ühest ahjutäiest ja terve köök-tuba on soe. Lisaks läbipaistvale ukseklaasile loob pliit ka hubast valgust õhtuhämaruses.

Niina Soosaar

Vajasime elamisse pliiti, kuna kasutasime ainult elektrikütte pliiti. Peamine maja küte oli elektri ja kaminaga, kuid igapäevaselt ei soovinud kamina kütmisega puid raisata. Leidsime, et korstnajala kõrval on piisavalt ruumi puupliidile. Valisime praeahjuga pliidi ja nüüdseks saame kütta ja küpsetada samaaegselt. Keraamilise klaasiga pliit annab head kuumust, seega peab oma pliiti tundma õppima ja arvestama puude kogust söögitegemisel.

Artur Müürsepp

Inspiratsioon

Kasulik materjal