Puupliit praeahju ja keraamilise plaadiga

2,300

Hind sisaldab kohaletoimetamist üle Eesti

  • Teisaldatav tahkküttel köetav pliit
  • Säästlik, keskkonnasõbralik ja hubane kütteviis
  • Kompaktne ja mitme kasutusalaga
  • Valmistatakse sobiv mudel arvestades sinu ruumiasetust
Pliidikolle vasakul 2,500
Pliidikolle paremal 2,500
Praeahi paremal 3,000
Praeahi vasakul 3,000
Pliit parem nurk 2,300
Pliit vasak nurk 2,300
Klassikaline tellis
Oranž redutseeritud tellis
Helebeež tellis
Must redutseeritud tellis
Keskkütte valmidus 300
Category:

Kirjeldus

Tootekirjeldus

“Kompliit” on kodumaine eritellimus pliit, mille ehitame teile sobiva mudeli või viimistlusega. Pliit koosneb teraskonstruktsioonist ning sise- ja välisvoodri kivimiosadest, mis teeb pliidi monteeritavaks ja teisaldatavaks.

Terasest valmistatud ning soojust salvestava elemendiga varustatud puuküttega pliit on kvaliteetne ning kestev kütteseade aastakümneteks! Pliidiga saate küpsetada maitsvaid hõrgutisi ning samuti kütta soojaks oma kodu ja nautida elava tule hõngu. Hubane tulekuma läbi kolde ning küpsetusplaadi on kaunis vaatepilt igas köögis!
Puupliit on annab võimaluse olla iseseisev – see ei tarbi elektrit ning loob sõltumatuse kriisiolukordades!

Pliidi karkass, sisemine šamottvooder ning keraamiline ahju tellisvooder akumuleerib soojusenergiat ja kiirgab ühtlast soojust eluruumidesse 12-24 tunni vältel. Keraamiline küpsetusplaat soojeneb koheselt, kui koldes on tuli süttinud. Läbi küpsetusklaasi hakkab soojus koheselt eluruumidesse kanduma.

Pliit on teisaldatatav ning monteeritav. Seega ei nõua pliidi hooldamine ja puhastamine spetsiifilisi oskusi.

 Arvestame teie ruumiasetuse, lõõrikäigu ja viimistlusega pliidi ümbruses ning konsulteerime teiega täpsematest asjaoludest, et vana pliidi vahetus või uue soetamine toimuks võimalikult vähese vaevaga.

Uue pliidi paigaldusele kulub 1-2h.

Kompliit ehk kompaktne valmispliit!

Kompliit on eelvalmistatud puupliit, mis teeb pliidi teisaldamise ning monteerimise lihtsaks. Pliit on ehitatud jalgadele, mis tagab parema õhuliikumise pliidi ümbruses. Õhuliikumise tulemusel kandub soojus ühtlasemalt eluruumidesse ning teeb pliidi ohutumaks süttivate materjalide suhtes.

Pika elueaga puupliit sobib ka vee kütmiseks kuna pliidi kolde maht on suurem kui teistel turul olevatel plekist kestaga puupliitidel. Pliidile on võimalik lisada keskkütte soojusvaheti ehk veesärk, mille võimekus on soojendada 150-250L vett.

Pliit annab võimaluse kütta tervet maja või suurt ruumi kuna on sobilik ühendamiseks soojamüüridele või lesole. Pliidi suitsutoru (D130) läbimõõt on piisavalt suur, et tekiks parem tõmme ehk alarõhk ka pikemates lõõrikäikudes.

Tänu teisaldamise valmidusele on võimalik pliiti kasutada ka väljas, näiteks õuealal, grillkojas või välisterassil.

Modernse viimistlusega pliit täiendab silmapaistva disainielemendina igat kodu. 

Soojust salvestavad materjalid ja mass

Mis eristab Kompliiti teistest müüdavatest valmispliitidest? Kasutame malmist või muude segude asemel terast, millel on head soojust juhtivad omadused. Väliselt lisame pliidile massi, vooderdades pliidi ahjutellistega. Keraamiline tellis on kaunis viimistluskivim ning samuti heade soojussalvestuse omadustega tulekindel materjal.

Põlemiskambris tekkiv soojusenergia kandub edasi voodrikivimitele, milleks on sisemised šamottkivid ja välimised keraamilised tellised. Peale igat kütmist kiirgavad küpsetusplaat ja kivid soojusenergiat kuni 12 tunni vältel. Pliidi ühendamisel soojamüüriga, on pliidi kasutegur suurem, sest soojusenergia salvestub paremini ja ruumid püsivad kauem soojana. Suure soojushulga püüdmisel hoiame kokku küttematerjali ja säästame elektrikuludelt

Kaaslane kogu eluks! 

See praktiline ja mitmekülgne pliit valmib Eestis meistrite kätetööna, võttes arvesse sinu ruumi ja valitud viimistlust. Pliitide eluiga on arvutuste kohaselt 30-50 aastat, mis teeb meie pliidi oluliseks investeeringuks pikkadeks aastakümneteks. Pliidid valmivad oma eriala meistrite kätetööna, seega on iga toote viimistlus pisut eriline ja omanäoline.
“Kompliit” on meie arvates tõeliselt praktiline kunstiteos! 

Kogu hoolika materjalivaliku ja asjatundliku kujundamise tulemuseks on valminud teisaldatav tahkeküttel köetav pliit, mis täidab teie praktilised vajadused ning lisaks hoiab õhtuhämaruses hubasust ning loob teie koju mõnusat atmosfääri!

Üldmõõdud ja omadused

Sisaldab:

Kompliit puupliit
Keraamiline pliidiplaat
Praeahi, küpsetusvann ja rest
Tulekindla klaasiga uksed
Termomeeter (350 ℃)
Tuharest ja kergesti eemaldatav tuhasahtel
Keraamilised tellised
Šamottvooder (tulekolde kivid)
Puhastusluuk
Kasutusjuhend

Kohaletoimetamine ja paigaldamine

Kui tellimus on kinnitatud, hakkame pliiti valmistama. Valmistusaeg on keskmiselt 2–4 nädalat.

Pliidi kohaletoimetamine on Mandri-Eesti piires tasuta. Saartele transport lisandub erihinnaga.

Kohaletoimetamine toimub kokkuleppel. Täpsustame üksikasjad enne kohaletoimetamist telefoni või e-posti teel.

Pliidi ühendamisel suitsulõõriga soovitame konsulteerida kohaliku tuleohutuseksperdiga ning veenduda, et ruumis oleks järgitud kõiki tuleohutusnõudeid.

Tagasiside

Minu Kompliit toimetab ja nurrub laitmatult. Kuigi mul on korteris ka õhksoojuspump, siis pliit sobib meile lisaküttena hästi. Väike pliidike üksi kütab väga ilusti terve korteri soojaks (25 m2) ja vahest peab isegi akent ka lahti hoidma. Soovitan soojalt!

Mart Schmeiman

Vana pliit oli ajast ja arust, 20 aastat tagasi pottsepa laotud pliit ajas küpsetusplaadi vahelt suitsu sisse ning vajas väljavahetamist. Võtsin ühendust Kompliiti pakkuva firmaga, pidasime plaani ja kui eeltöö oli tehtud, sai uus pliit paari tunniga paika.

Siim Libba

Otsustasime vana pliidi välja vahetada, kuna kividevaheline vuuk oli kolde ümbrusest murenenud ning pliit muutus ohtlikuks. Arutasime uute lahenduste üle ning leidsime sobiva Kompliit mudeli oma kööginurka. Kuu aja pärast oli uus pliit paigaldatud. Igapäevaselt üks ahjutäis ja köök koos soojamüüriga on ühtlaselt soojad. Üldiselt suur kokkuhoid, kui toit ja tuba üheselt soojaks saavad.

Gerda Koop

Suvilas oli olemas vana pliit, mis ei kütnud soojamüüri soojaks, sest koldesse ei mahtunud piisavalt puid. Peale pliidi paigaldust piisab ühest ahjutäiest ja terve köök-tuba on soe. Lisaks läbipaistvale ukseklaasile loob pliit ka hubast valgust õhtuhämaruses.

Niina Soosaar

Vajasime elamisse pliiti, kuna kasutasime ainult elektrikütte pliiti. Peamine maja küte oli elektri ja kaminaga, kuid igapäevaselt ei soovinud kamina kütmisega puid raisata. Leidsime, et korstnajala kõrval on piisavalt ruumi puupliidile. Valisime praeahjuga pliidi ja nüüdseks saame kütta ja küpsetada samaaegselt. Keraamilise klaasiga pliit annab head kuumust, seega peab oma pliiti tundma õppima ja arvestama puude kogust söögitegemisel.

Artur Müürsepp

Inspiratsioon

Kasulik materjal