Puupliit salvestava tellisvoodri ja keraamilise plaadiga

2,300

Hind sisaldab kohaletoimetamist üle Eesti

  • Teisaldatav tahkküttel köetav pliit
  • Säästlik, keskkonnasõbralik kütteviis
  • Kompaktne ja praktiline
  • Valmistame sobiva mudeli arvestades teie ruumiasetust
Pliidikolle vasakul 2,500
Pliidikolle paremal 2,500
Praeahi paremal 3,000
Praeahi vasakul 3,000
Pliit parem nurk 2,300
Pliit vasak nurk 2,300
Klassikaline tellis
Oranž redutseeritud tellis
Helebeež tellis
Must redutseeritud tellis
Keskkütte valmidus 300
Category:

Kirjeldus

Kompaktne & teisaldatav puupliit, soojust salvestava elemendiga. Eestis toodetud ja väljaarendatud energiatõhus tahkekütteseade. 

Puupliidiga saate küpsetada maitsvaid hõrgutisi ning samuti kütta soojaks oma kodu ja nautida elava tule hõngu. Lisaks pliidi koldest kiirgav tulekuma lisab eluruumidele palju soojust ja hubast valgust, mis on õhtuhämaruses nauditav vaatepilt.

Kompliit akumuleerib soojusenergiat ja kiirgab ühtlast soojust eluruumidesse 12-24 tunni vältel. Keraamiline küpsetusplaat soojeneb 10-30 sekundi jooksul, kui koldes on tuli süttinud. See kiirendab toiduvalmistamise protsessi ja kiirgab kohest soojust teie eluruumidesse!  Puupliit on parim võimalus olla sõltumatu ning hoida kokku energiakuludelt!

Pliidi tellimiseks saatke meile päring koos lühikirjeldusega olemasolevast või soovitud olukorrast paigalduskohal.

 

Sobiva mudeli päringu tegemiseks valige; sektsioonist 1. Vali mudel* – vajutage sobivale mudeli kujundile, arvestades teie soovitud paigaldusaset ning ruumiasetust.

Sobiva välisvoodri viimistluse valimiseks; sektsioonist 2. Vali viimistlus*

Lisage kontaktandmed ja lisateave soovitud pliidi asukohast ning muudest asjaoludest. Võtame teiega ühendust 1-2 päeva jooksul.

Kompliit ehk kompaktne valmispliit!

Kompliit on eelvalmistatud puupliit, mis annab võimaluse pliiti teisaldada ning monteerida. Pliit on ehitatud jalgadele, mis tagab parema õhuliikumise pliidi ümbruses. Õhuliikumise tulemusel kandub soojus ühtlasemalt eluruumidesse ning teeb pliidi ohutumaks süttivate materjalide suhtes.

Pika elueaga puupliit sobib ka vee kütmiseks kuna pliidi kolde maht on suurem kui teistel turul müüdavatest plekist kestaga puupliitidel.

Kompliit puupliit annab võimaluse kütta tervet maja või suurt ruumi kuna on sobilik ühendamiseks korstnajala, soojamüüri või lešoga. Pliidi suitsutoru (D130) läbimõõt on piisavalt suur, et tekiks parem tõmme ehk alarõhk ka pikemates lõõrikäikudes.

Tänu teisaldamise valmidusele on võimalik pliiti kasutada ka väljas, näiteks õuealal, grillkojas või välisterassil.

Puupliit on samuti kaunis sisustuselement, mis täiendab silmapaistva välimusega teie eluruume!

Soojust salvestavad materjalid ja mass

Kasutame malmist või muude segude asemel terast, millel on head soojust juhtivad omadused. Välisvoodril olev keraamiline tellis on kaunis viimistluskivim ning samuti heade soojussalvestuse omadustega tulekindel materjal.

Peale 1-2 kütmiskorda (koldetäit), kiirgavad küpsetusplaat ja kivid ühtlast soojust eluruumidesse kuni 12 tunni vältel. Pliidi ühendamisel soojamüüriga on pliidi kasutegur suurem, sest soojusenergia salvestub paremini ja ruumid püsivad kauem soojana. Suurema soojushulga püüdmisel hoiame kokku küttematerjali ja säästame elektrikuludelt

Kaaslane kogu eluks! 

Kompliit puupliidi eeldatav eluiga kuni 50 aastat, mis teeb pliidi oluliseks investeeringuks aastakümneteks. Pliidid on valmistatud käsitööna, seega on iga valminud töö meie jaoks eriline! Hoolikalt valitud materjalid ja kujundus teevad iga valminud pliidi ainulaadseks!
“Kompliit puupliit” on meie jaoks tõeliselt praktiline kunstiteos!

Üldmõõdud ja omadused

Sisaldab:

Puupliidi teraskarkass
Keraamiline pliidiplaat
Praeahi, küpsetusvann ja rest
Tulekindla klaasiga uksed
Termomeeter (350 ℃)
Tuharest ja kergesti eemaldatav tuhasahtel
Keraamilised tellised
Šamottvooder (tulekolde kivid)
Puhastusluuk
Kasutusjuhend

Kohaletoimetamine ja paigaldamine

Kui tellimus on kinnitatud, hakkame pliiti valmistama. Valmistusaeg on keskmiselt 2–4 nädalat.

Pliidi kohaletoimetamine on Mandri-Eesti piires tasuta. Saartele transport lisandub erihinnaga.

Kohaletoimetamine toimub kokkuleppel. Täpsustame üksikasjad enne kohaletoimetamist telefoni või e-posti teel.

Pliidi ühendamisel suitsulõõriga soovitame konsulteerida kohaliku tuleohutuseksperdiga ning veenduda, et ruumis oleks järgitud kõiki tuleohutusnõudeid.

Tagasiside

Minu Kompliit toimetab ja nurrub laitmatult. Kuigi mul on korteris ka õhksoojuspump, siis pliit sobib meile lisaküttena hästi. Väike pliidike üksi kütab väga ilusti terve korteri soojaks (25 m2) ja vahest peab isegi akent ka lahti hoidma. Soovitan soojalt!

Mart Schmeiman

Vana pliit oli ajast ja arust, 20 aastat tagasi pottsepa laotud pliit ajas küpsetusplaadi vahelt suitsu sisse ning vajas väljavahetamist. Võtsin ühendust Kompliiti pakkuva firmaga, pidasime plaani ja kui eeltöö oli tehtud, sai uus pliit paari tunniga paika.

Siim Libba

Otsustasime vana pliidi välja vahetada, kuna kividevaheline vuuk oli kolde ümbrusest murenenud ning pliit muutus ohtlikuks. Arutasime uute lahenduste üle ning leidsime sobiva Kompliit mudeli oma kööginurka. Kuu aja pärast oli uus pliit paigaldatud. Igapäevaselt üks ahjutäis ja köök koos soojamüüriga on ühtlaselt soojad. Üldiselt suur kokkuhoid, kui toit ja tuba üheselt soojaks saavad.

Gerda Koop

Suvilas oli olemas vana pliit, mis ei kütnud soojamüüri soojaks, sest koldesse ei mahtunud piisavalt puid. Peale pliidi paigaldust piisab ühest ahjutäiest ja terve köök-tuba on soe. Lisaks läbipaistvale ukseklaasile loob pliit ka hubast valgust õhtuhämaruses.

Niina Soosaar

Vajasime elamisse pliiti, kuna kasutasime ainult elektrikütte pliiti. Peamine maja küte oli elektri ja kaminaga, kuid igapäevaselt ei soovinud kamina kütmisega puid raisata. Leidsime, et korstnajala kõrval on piisavalt ruumi puupliidile. Valisime praeahjuga pliidi ja nüüdseks saame kütta ja küpsetada samaaegselt. Keraamilise klaasiga pliit annab head kuumust, seega peab oma pliiti tundma õppima ja arvestama puude kogust söögitegemisel.

Artur Müürsepp

Kompliit projektid

Kasulik materjal